• Wpisów: 2245
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 58 dni temu, 21:55
 • Licznik odwiedzin: 79 213 / 3886 dni
 
rokiowca
 
Hej. Ostatnio rozmyślałam sobie, co by tutaj przeczytać. W bibliotekach nie ma zbytnio nowości, a przeczytałabym jakąś ciekawą książkę, ale nowszą. Już parę lat czytam 50 twarzy Greya i jakoś nie jestem w stanie dojść do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale to nie dlatego, że na mnie ona tak działa i potrzebuję wtedy obecności mężczyzny. Po prostu ta książka dla mnie nie jest ciekawa. Lubię książki o miłości jakieś książki dla nastolatków. Moi ulubieńcy to "Pamiętnik księżniczki", "Zanim się pojawiłeś" i "S@motnośc w sieci".
Z racji takiej, że "Zanim się pojawiłeś" bardzo mi się spodobało zamówiłam 2 książki tej autorki.

“Dziewczyna, którą kochałeś”


tiny.pl/gpx1b
oraz

“Kiedy odszedłeś”


tiny.pl/gpx13

Z ciekawości kupiłam też książkę "Dziki seks"
W sumie kupiłam ją, bo była taniej niż gdziekolwiek indziej i do tego okładka. :V Aktualnie jestem w trakcie czytania i słabo mi idzie. Nie jest za ciekawa, ale lepsza niż Grey. :D
tiny.pl/gpxjt

zakupyhoul020 (Kopiowanie).JPG


W sumie zapłaciłam niecałe 100 zł, bo jeszcze bratu zamawiałam jedną książkę. Gratis dostałam parę zakładek do książek.

Jeszcze robiąc zakupy w taniaksiazka.pl możecie wspierać różne fundacje, stowarzyszenia, organizację. Ja oczywiście wspieram Stowarzyszenie Pomocy Królikom
fanimani.pl/(…)1f594eb6e150460db061ec6c3c85cab8…

Jeśli zrobicie zamówienie powyższego linku to SPK dostanie dodatkowe 5 zł. No a 5 zł to już jest paczka jakiegoś dobrego zielska. Przez fanimani nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty i można korzystać z wszystkich promocji w sklepach jak jakieś są.

Mam do Was też prośbę. Ostatnio dużo hajsu wydałam na Borysa, co chwilę coś sobie boroczek zrobił, a tutaj się walnął, a tu się zatkał itd. Ostatnio miał korektę zębów i teraz coś znowu ma z okiem. Chcę mu zrobić RTG czaszki z kontrastem do tego jeszcze myślę nad badaniem na E.C. wiele, królików jest nosicielami tej choroby. Na dodatek teraz są znowu szczepienia i musimy zaliczyć dwa takie szczepienia 1 na pomów i myksomatozę, a 2 to na II Pomór króliczy, który przebiega bezobjawowo i kończy się zgonem.
zrzutka.pl/z/rudyborys

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @WczorajszeJutro: Właśnie jak się ma jakąś pracę to trudniej szukać roboty. Poza tym jak jestem zarejestrowana w urzędzie to mogę iść na jakiś kurs i gdyby nie to to bym się tam nie rejestrowała nawet.
   
 •  
   
  @rokiowca: ja jak nie mialam pracy to zapiperzałam na produkcji a w międzyczasie szukałam innej pracy. Nikt Ci nie kaze tam zostac na wiele lat. Prace zawsze mozna zmienic.
   
 •  
   
  @WczorajszeJutro: książki kupiłam jak mialam jeszcze prace. No i nie wiedziałam, ze akurat Borys będzie miał coś z okiem i do tego korekta zębów. Szukam pracy w zawodzie lub pójdę gdzieś na wózki widłowe jak dostane dokumenty z UDT. Nie chce znowu tracić nerwów na jakiejś produkcji.
   
 •  
   
  Czegoś tu nie rozumiem...zebrzesz o hajsy na królika,ale książki kupujesz. Czemu pieniędzy na zakupy nie przeznaczysz na leczenie Borysa?
  Poza tym.. Pracy w Mikołowie i okolicach jest pełno, wystarczy chcieć.